Croatian RolePlay Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don_Twister

3 posters

Go down

Don_Twister Empty Don_Twister

Postaj  StifMeister pet kol 13, 2010 9:56 pm

Ime na serveru: John_Dillinger
Ime igrača na kojeg se žalite: Don_Twister
Dokazi (slike, video - obavezno): Ispod Dole
Opširniji opis dokaza: Ispod Dole

UKOLIKO NISTE ČLAN Cro TIMA/SVJEDOK NE SMIJETE DA PIŠETE OVDJE. U PROTIVNOM BAN NA 3 DANA.


Ovako lik je nenormalno glup da bi bio lider i admin evo sada cu vam objasniti i staviti par slika..

Uđem sinoć na server da izađem iz vijećnice ono road block zablokirao je citavu vijecnicu pitam ga sto je to napravio i da idući put to neradi bez moga znanja jer kako znam pravila PD bi za Racija i sve ostalo trebao da trazi zahtjev od Mayora...

Don_Twister Dg0mq

Don_Twister 2mo2x08

Don_Twister Aoo0ic

Uđem Danas Evo Šta Vidim...

Spawnam se u zatvoru a kao sto ste vidjeli iz ranijih slika da nisam ni imao Wanted Level i on se porta kod mene!


I počnemi davati WL

Don_Twister Wce0sn

Onda kada mi je dosta nadavao WL onda me kill i uzeo mi 10000$

Don_Twister 2ike9f5

Don_Twister I2j41y

I tak ojos par puta me kill i iznova davao WL

I ovo je od prije nekih 30min - 1H

Don_Twister F3e0ds

Ovjde mi je posao pametovati kako sam ja njemu rekao da igram sa Cheatovima ako je tako neka dokaže

Don_Twister 2wmdibl

I ovdje sam ga spustio pošteno....

Don_Twister Ou2uxx

Don_Twister 25rpbfc

I nažalost ovdje opet vrijeđanje

Don_Twister 2ewmlut

Još mi je govorio kako ima sliku kako ja ''HACKAM'' pa ga molim u njegovu odbranu da je ovdje posta

Želim da dokažem da nisam citer ako to uspijem onda da se njemu skine Admin level i mjest Lidera PD
a za uzvrat trazim da mi vrati mojih 10000$ i još onih 250000$ za cipove koje sam mu poslao na FBu za pare ovdje ako treba imam i te dokaze da sam mu poslao!


Zadnja promjena: StifMeister; sub kol 14, 2010 3:18 am; ukupno mijenjano 1 put.

StifMeister

Broj postova : 11
Join date : 10.08.2010
Age : 28
Lokacija : BiH,Sanski Most

[Vrh] Go down

Don_Twister Empty Re: Don_Twister

Postaj  sinaa pet kol 13, 2010 10:05 pm

Ja potvrđujem da lik jako glumi i nema pojma..bio sam ja napravio vec temu da necu igrati zbog njega samo tu..necu vise nist govoriti neka head odluci..:S
sinaa
sinaa

Broj postova : 5
Join date : 10.08.2010
Age : 31
Lokacija : Zabok

[Vrh] Go down

Don_Twister Empty Re: Don_Twister

Postaj  Dule01 sub kol 14, 2010 2:58 am

OMG ovo me stvarno razocaralo i znam i meni je stavljo stotine blokadi i to bez Gradonacelnika aliiii moras temu otvoriti po prvailima tako da je zasada odbijeno PRAVILA http://revolution.yours.tv/zalbe-na-admine-f29/pravila-podforuma-t26.htm moras samo ispunit ovaj kod i to je to onda ce ti zalba bit sigurno prihvacena i recitee sinisi nek mi se javi na forumu prek poruke Evil or Very Mad
Dule01
Dule01

Broj postova : 93
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

Don_Twister Empty Re: Don_Twister

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.